HyundaiMOBISDongheeHVCCPRIMUSMAHLE BEHRBikefunrweEXIM ToursLetiště Leoše Janáčka MošnovCzech AirlinesKorean AirAir FranceLufthansaAir Berlin

Názory našich zákazníků

Společnost HopDoFabry poskytuje osobní přepravu pro naši společnost již od roku 2011. Tato přeprava se realizuje jak v rámci České republiky, tak v rámci dalších evropských států. Oceňujeme především spolehlivost a flexibilitu, která je pro naši společnost stěžejní. Všem našim požadavkům je vždy ze strany společnosti HopDoFabry i ve velmi krátkých časových intervalech vyhověno a časté změny jsou bez výhrad akceptovány.

Ivan Leixner, M.B.A. Manager / General Affairs & Facility & Public Relations

mobis


Děkujeme Vaší společnosti HDF za dlouholeté spolehlivé služby, profesionalitu a za širokou nabídku vozidel k dispozici. Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.

hyundai


S vašimi službami jsem dlouhodobě velice spokojená. Zejména si cením flexibility, spolehlivosti a profesionálního přístupu Vaší osoby. Dále bych chtěla vyzdvihnout vozový park, kterým disponujete. Kateřina Hasalová, BIKE FUN International.

logo_bfi


S firmou HDF spolupracujeme již několik let a jsme velice spokojeni s jejich servisem. Vždy nám vyšli vstříc a těšíme se na další spolupráci. Jejich servis vřele doporučujeme. Martina Walachová, General Affairs Senior Specialist

donghee